Opublikowany: 16/04/2022

XIV Zjazd Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego

XIV Zjazd PTN
XIV Zjazd PTN

Szanowni Państwo, 
Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy!

Serdecznie zapraszamy Państwa na XIV Zjazd Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego, który odbędzie się w dniach 9-11 czerwca 2022 r. w centrum konferencyjnym Haston City Hotel we Wrocławiu.

Zjazd został zaplanowany w formule stacjonarnej. Mamy nadzieję, że towarzysząca nam od dwóch lat pandemia COVID-19 nie stanie na przeszkodzie, a Zjazd przyciągnie, jak zawsze, szeroką grupę odbiorców spragnionych dostępu do aktualnej wiedzy. Liczymy, że bezpośrednie spotkania, za którymi wszyscy tęsknimy, pozwolą na swobodną wymianę poglądów naukowych, omówienie zagadnień edukacyjnych oraz problematyki dnia codziennego w praktyce klinicznej. Jak zawsze ważnym punktem programu Zjazdu będzie Walne Zebranie członków naszego Towarzystwa.

Tematem przewodnim Zjazdu jest „Nefrologia – rozwój przez dialog” – wierzymy, że będzie on znakomitą okazją do pokazania interdyscyplinarności nefrologii. Mamy nadzieję, że tematyka i formuła Zjazdu, a także grono zaproszonych znamienitych Wykładowców sprawią, że Zjazd okaże się dla Państwa atrakcyjny pod względem naukowym, dostarczy okazji do wymiany doświadczeń i pozwoli na odświeżanie starych, a także budowanie nowych kontaktów i przyjaźni.

Bardzo liczymy na Państwa udział w święcie nefrologii we Wrocławiu - do zobaczenia!

Magdalena Krajewska 
wraz z Zespołem Katedry Kliniki Nefrologii i Medycyny Transplantacyjnej 
Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu